Aktualności

CyberProductivity weźmie udział w prestiżowym programie SuperCharger FinTech Accelerator

W marcu CyberProductivity, spółka portfelowa Luma Ventures, razem z dziewięcioma innym start-upami z sektora FinTech weźmie udział w 12-tygodniowym międzynarodowym programie akceleracyjnym w Hong Kongu – SuperCharger FinTech Accelerator.

SuperCharger FinTech Accelerator jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych programów akceleracyjnych dla start-upów z branży FinTech. W marcowej edycji weźmie w nim udział 10 najbardziej obiecujących projektów wybranych z puli ponad 30 krajów. Program kładzie duży nacisk na komercjalizacje i sprzedaż projektów B2B, czego potwierdzeniem jest 14 sprzedanych projektów (PoC), w ciągu poprzedniej 12-tygodniowej edycji. Łączna kwota finansowania zebrana przez alumnów poprzednich 2 edycji wynosi ponad 370 milionów dolarów.

Dzięki szerokiej sieci mentorów, ekspertów i partnerów korporacyjnych udział w SuperChargerze to unikalna możliwość ekspansji na szybko rozwijających się rynkach azjatyckich i pozyskanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi graczami sektora finansowego szczególnie istotnych z perspektywy kierunków ekspansji Cyber Productivity.